Nikdy neříkej nikdy, a nikdy neříkej ''Navždy''
Perrine je zpět v plné síle, a připravéná zahájit válku s povrchností a blbostí!!!

Duben 2012

Poslední zvonění

27. dubna 2012 v 19:16 | Perrine LILY |  Moje úvahy a kecy
Dneska se na naší škole odehrávalo poslední zvonění. Myslela jsem si, že to nebude tak hrozný, budu mít jenom všude napsáno 4.A a 4.B od letošních maturantů. ale chyba lávky! Jen jsem vylezla z autobusu, sesypala se na nás horda absolventů, zmalovali nás a polili vodou. Sotva jsem dorazila do školy a odemkla skříňku, už tu byli zase. Tentokrát voňavky, voda s octem a pěna na holení. V průběhu vyučování ještě šampon, znova voda s octem, znova voňavky a rtěnky. Nakonec, když jsem odcházela ze školy, odchytil si mě jeden maturant v kostýmu vojáka. Dala jsem se na ústup a on na mě: "Když mi zasalutuješ, tak ti nic neprovedu" Perrine ukázkově zasalutovala, líp nesalutuje ani generál Hammond. Maturant se na mě podíval, pravil "Ty jsi ale krásná vojanda" a vzápětí jsem měla za krkem půl litru vody.

Jak jste si vy užili poslední zvonění? Nebo teprve budete užívat? Či snad vy letos "naposledy zvoníte" ?

Tak teď už toho mam fakt dost

8. dubna 2012 v 18:14 | Perrine LILY |  Moje úvahy a kecy
Ale už toho mám opravdu plný zuby a srandu si nedělám. Od té doby, co jsou stránky Blog.cz pod Novou, to jde s Blogem jen s kopce. Nejdřív mi zvedl článek na Srdci blogu, bezduchý článek, podporující komerční aktivity Novy, a pak ještě článek na Krásná.cz (Hnusná.cz??? :D)
Chápu, že Nova jako majitel Blogu musí z činnosti Blogu něco mít, ale co je moc, to je příliš. Jako by nestačily reklamy na jednotlivých stránkách. Ty mi ani tolik nevadily, ale totálně mě začaly vytáčet mluvící reklamy. Vždycky, když zapomenu vypnout reproduktory a vlezu na nějaký blog, tak mě čeká kopanec do hlavy v podobě vlezlého hlasu, který se mě ptá, zda-li nechci zhubnout, nebo jiné bláboly. Člověk aby se bál zapínat reproduktory.

Omlouvám se za obtěžování s mým rozhořčením, ale někde sem se vypsat musela :)
KUK :D