Nikdy neříkej nikdy, a nikdy neříkej ''Navždy''
Perrine je zpět v plné síle, a připravéná zahájit válku s povrchností a blbostí!!!

Malá egoistická úvaha

30. března 2012 v 21:23 | Perrine LILY |  Téma týdne
Nastal čas napsat jeden narcisticky egoistický článek o mně. Řekli jste si o to sami :)

Narodila jsem se za jedné prý deštivé noci v Petrohradě. Narodila jsem se do rodiny jako prostřední, dva roky po mém narození přibyla ještě mladší sestra . Zajímavost je, že my tři sestry máme všechny jméno od písmene V. Vangelia, Vasilisa, Varja. Schválně jestli uhodnete, které z těchto jmen se skrývá za přezdívkou Perrine..
Dále můj život pokračoval jako na horské dráze. Jedno stěhování za druhým. Z Petrohradu jsme přesídlili do Moskvy. V Moskvě jsme vystřídali pár bytů a nakonec jsme opustili Rusko. Usídlili jsme se ve stověžaté Praze a já doufala že už navždy. Marně. Před několika měsíci nás zasáhl rozvod. Mamka přišla k tátovi do kanceláře a našla mu tam blonďatou sekretářku pod stolem. Spadlou tužku tam určitě nehledala. Tak jsme našly domov v malém severočeském městečku.
Už jako malá jsem tíhla ke všemu futuristickému a kosmickému. Když mi bylo deset, uviděla jsem první díl Hvězdné brány, tuším Children of the Gods. To byla láska na první pohled. A už tomu tak zůstalo. Později se přidala ještě Atlantida, Star Wars, Star Trek. A dílo sci-fi magora bylo dokonáno.
Poději se přidala neodolatelná touha bojkotovat autority, touha obléci na sebe co nejvíce barviček, ukazovat na všechny strany peace a mít prostě radost ze života, které často podléhám.
Často dělám hlouposti, směju se tomu, čemu bych se smát neměla, a jsem schopná udělat první věc co mě napadne, aniž bych nad ní přemýšlela. Na to zrovna hrdá nejsem. Ale pak jsou věci na které hrdá jsem. Třeba to, že jsem úspěšně přestoupila na humanitní lyceum, a nenechala se vytočit osazenstvem třídy. Taky na to že jsem si našla ve třídě kamaráda (klidně i něco víc, z mojí strany není problém ;) :D). Kamaráda, který mě chápe v celé mojí rozporuplnosti, magorství, a kterému něvadí ty hromady maličkostí, které vadily vždy ostatním. Že mám cizí jméno, že mám přízvuk, že se nemaluju, že se oblékám nezvykle, že se nezajímám o "běžné holčičí věci"


Tak, teď jste měli možnost nahlédnout do úvahy nade mnou. Nevím, nakolik vás to zděsilo, ale doufám že moc ne.
Rada na závěr - říkejte si o mě co chcete, ale já se miluju :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak si myslíte, že se Perrine jmenuje?

Varja
Vangelia
Vasilisa

Komentáře

1 nickly nickly | Web | 31. března 2012 v 13:51 | Reagovat

Teda. :-) Pestrý život. :) Přeju Ti trochu toho příjemného klidu. :) Zasloužíš si ho! :- ))))

2 Lofn Lofn | 2. dubna 2012 v 14:14 | Reagovat

No,já tedy nevím,ale hlasovala jsem pro jméno Varja,protože v přezdívce Perrine,jsou také r jako v tom jménu,ale to spolu nemusí vůbec souviset :-D .
No,zažila jsi toho opravdu hodně,ale to pozitvní na tom je,že se pořád držíš a máš ráda sama sebe,což je hodně důležité.
Přeji ti,aby jsi prožila hodně hezkých chvil a zajímavých zážitků s novým kamarádem ;-)

3 Lofn Lofn | 6. dubna 2012 v 1:38 | Reagovat

mrkni prosím ke mně a vyzvedni si malý dáreček:
http://lofn.blog.cz/1204/vesele-velikonoce-darecky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KUK :D