Nikdy neříkej nikdy, a nikdy neříkej ''Navždy''
Perrine je zpět v plné síle, a připravéná zahájit válku s povrchností a blbostí!!!

Leden 2012

Nová škola

26. ledna 2012 v 20:21 | Perrine LILY |  Moje úvahy a kecy
V nový škole, honosně nazvané humanitní lyceum, to vypadá jako v muzeu. Do školy musím dojíždět deset kilometrů, což je stráááášně skvělý :( Po chodbách jsou strategicky rozmístěny vitríny s přírodovědnými exempláři v lihu, tak strategicky na mě koukal alespoň jeden, ať jdu kamkoli.
Kolektiv ve třídě je docela v pohodě, kromě namyšlených barbín, který se najdou všude a kterým už Perrine stihla dát najevo, že s nimy kamarádka opravdu nebude, se ve třídě najdou i v pohodě lidi. Výše zmíněné bárbínky už stihly zkritizovat moje oblečení, to že nejsem namalovaná, to že jsem ověšená korálky a že mám všude peace a tak dále... Ale já se nedám. Tímto vám vyhlašuju válku všemi prostředky!!!
Sedla jsem si vedle jednoho kluka, tuším, že se jmenuje Tomáš. (Na jména jsem nikdy pamět neměla :D) Hned první den, což bylo v pondělí, jsem mu dala najevo, že odteď se stěhuje do uličky a já budu u topení.( Ve škole je věčně zima. Zajímalo by mě, co dělá školník místo topení.) Kupodivu ani neprotestoval. Nyní tedy dlím v první lavici (brejlouni dopředu :D) a jsem velice přítulná k topení. Zajímalo by mě, jestli si můj nový soused nemyslí, že jsem radiátorofil. Mnohem radši bych byla sousedofil, protože on neni zrovna marnej (A jéé, na Perrine jde jaro :D)

Welcome back

23. ledna 2012 v 19:53 | Perrine LILY |  Krátké zprávy aneb co se bude dít
Dneska je ten slavný den, kdy se Perrine vrací!! Už je vše za mnou, překonala jsem rozvod rodičů, stěhování do jakési řitě 200 km od Prahy (ne-li víc) a taky se sžíváme (já a moje dvě sestry) s mamky novým přítelem. Tímto kraťoučkým článkem vám oznamuji, že jsem v plné síle připravena pokračovat.
KUK :D