Nikdy neříkej nikdy, a nikdy neříkej ''Navždy''
Perrine je zpět v plné síle, a připravéná zahájit válku s povrchností a blbostí!!!

Únor 2011

pomozte

23. února 2011 v 19:03 | Perrine LILY
Kamarádka má tři štěňátka a jak nesežene zájemce budou utraceni bohužel :-( včera se narodili hl okolí Olomouce a Moravy tam poblíž prosím pomožte,děkujeme. Bílá fenka na páteři s černýma flíčkama a černejma ouškama a prdelkou.. A dvá černí pejsci.. Nechce někdo? :(.. SPĚCHÁ! To má ve statusu na FB a já vás prosím, aby jsteco nejvíc roznášeli tenhle článek po blogu.cz možná se najdou zájemci, prosím pomožte ty tvorečky zachránit, děkujeme. Stačí se spojit se mnou LABANDOU © a předám spojení na Barču ;-) POMOZTE PROSÍM je to od Labandy z blogu. zdroj článku a možnost kontaktu : http://labandasjana. blog.cz/1102 /prosim-dejte-to-na-blog-a- roznasejte-dal-dulezite

Moje papírové já...

20. února 2011 v 21:38 | Perrine LILY |  Moje tvorba
imagebam.com A vše co mám ráda: Kočky, králíky, Egypt, Stargate, a UFO...

Musím se pochlubit...

20. února 2011 v 19:50 | Perrine LILY |  Moje tvorba
imagebam.com Teal'c (doufám že jsem vystihla ten výraz) imagebam.com Vala mal Doran (trošku jsem improvizovala) doufám že se vám to alespoň trošku líbí a díky za komentáře :)

Egyptologie

19. února 2011 v 17:43 | Perrine LILY |  Krátké zprávy aneb co se bude dít
Zamilovala jsem se do egyptologie, a proto se tu čas od času objeví článek na toto téma. Dočetla jsem knihu Zapomenutý faraón od Philippa Vandenberga, a to moje nadšení ještě zesílilo. Pojednává o faraónu Tutanchamonovi. imagebam.com Egyptská civilizace byla jedna z nejvyspělejších ve své době, a proto mě tak fascinuje. Díky, že moje tlachání přežijete, protože to není zrovna rozšířený zájem. imagebam.com

Diplomek od Lofn za spřátelení

19. února 2011 v 16:53 | Perrine LILY
imagebam.com Děkujuuu... Je božíí, už ho mám na pozadí monitoru :D

VÝHODY a NEVÝHODY sledování seriálu stargate

17. února 2011 v 19:30 | Perrine LILY |  Stargate
VÝHODY 1. Má reálný základ, postavený na egyptské mytologii 2. Skvělý děj doplňují samí krasavci (Daniel v SG1 a John v SGA) 3. Je to mnohem poučnější než sledovat Hannah Montana a jiné *píp* ... Ehm filmy pro náctileté (Mě už nic nenapadá protože stargate je jedna velká výhoda :) ale fanynky a třeba i fanoušci mě můžou doplnit :) a NEVÝHODY 1. Občas se přistihnu, že v důležitých momentech myslím na Stargate, než na to, na co bych měla. Ještě že svoje snění nedoprovázím zvukovýma efektama a vokální asistencí... 2. Na hezouny v uniformě myslím taktéž v nevhodnou chvili a vůbec nevnímám, co se děje. 3. Okolí už pomalu začíná Stargate nesnášet, protože je to každé moje třetí slovo. (Opět mě můžete doplnit) Ale i přes všechny nevýhody jsem došla k závěru že ten seriál prostě ŽERU!!!

Ilustrovaná máma

15. února 2011 v 22:37 | Perrine LILY |  Zaujalo mě
Citace ze zadní strany knihy: Amaryllis, potetovaná od hlavy až k patě nádhernými kérkami, je nejskvělejší a nejkrásnější máma na světě. Alespoň jí tak vidí Keiko. Jenom si občas přeje, aby její krásná máma celé noci neflámovala a aby občas nemívala ty divné úlety. Její starší sestra Gemma už ale Amaryllis tolik neobdivuje jako dřív. Má ji sice taky ráda, ale někdy zatouží po tom, aby byla trochu normálnější... Moje doplnění: Gemma dospívá a chce aby její máma byla jako ostatní mámy. Keiko svou matku bezmezně obdivuje. Jen ji mrzí její alkoholismus a její úlety. Gemma je ve škole šikovná a oblíbená, ale Keiko je krutě šikanována. Jednoho dne se Amaryllis náhodou setkává s Mickym, otcem Gemmy. Amaryllis si myslí, že ji stále miluje a že budou šťastná rodina, ale Micky už má jinou přítelkyni. Chce však aby za ním Gemma a Keiko přijely. Keiko však nechce nechat Amaryllis samotnou a tak jede Gemma sama. Když se vrátí, Amaryllis se chvíli chová normálně. Ale Gemma už je plně rozhodnuta zůstat u svého otce natrvalo. Znovu k němu odjíždí a tentokrát už se nevrátí. Když Amaryllis dojde, že Gemma ani Micky už se nevrátí, vyčítá si že je špatná máma a v amoku si celé tělo natře bílou barvou. Keiko jí zavolá sanitku. Když odvezou Amaryllis do nemocnice, Keiko neví co má dělat. S pomocí svého jediného kamaráda Olivera najde svého tátu. Sociální pracovnice však rozhodne, že Keiko bude dočasně umístěna do pěstounské péče. A jak to dopadne si přečtěte v knize od Jacqueline Wilsonové Ilustrovaná máma. Můj názor: tahle kniha se mi moc líbila. Místy jsem si poplakala, místy jsem měla obrovskej vztek. Jestli hledáte romány pro teenagerky, jejichž hrdinkou jsou většinou teen dívky z rozvrácené nebo problémové rodiny, či s problémy v kolektivu, je tohle spisovatelka přímo pro vás.

Proč?

14. února 2011 v 14:42 | Perrine LILY |  Téma týdne
Proč? Proč je na světě rasová netolerance? Vždyď jsme všichni lidi. To je jako kdyby mouratá kočka útočila na strakatou jen proto, že není taky mouratá. Rasismus je úplná blbost. Třeba kupříkladu, v naší republice je mimojiné i rómská menšina. Faktem je, že někteří se nechovají zrovna nejlíp, ale proč házet všechny do jednoho pytle? Někdy rómská rodina žije líp a chová se vzorněji než lecjaká česká rodina. Proč mít averzi k celé rase, když ji tvoří konkrétní jedinci? S rasismem se můžeme setkat i ve světě. Třeba taková válka severu proti jihu v Americe. Tam šlo jen o rasismus. Sever chtěl, aby se na jihu přestali využívat černoši jako otroci. Jak si někdo může dovolit využívat někoho jako otroka proto, že má jinou barvu kůže? Naštěstí sever vyhrál a otroctví bylo zrušeno. Další válka, kde šlo o rasismus je 2. Světová válka. Hitler a jeho idea nadřazené árijské rasy, ke které patřili němci. Příslušníci árijské rasy mají blond vlasy, modré oči a světlou pleť. Tak to tvrdil Hitler. Faktem je, že vědci nikdy nenašli důkazy, že by kdy nějaká zvláštní árijská rasa existovala. Proč se lidstvo nepoučí? Žijeme ve společnosti třetího tisíciletí, tak proč je ještě tak rozšířen rasismus? Kdy budou moct černoši a jiné rasy odlišné od bělochů, klidně spát?
KUK :D